آرشیو اخبار

 • 1400 مرداد 05

  ششمین شماره نشریه پارسا پلیمر شریف منتشر شد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 27

  برگزاری لایو زنده اینستاگرام مهندس علیزاده به مناسبت روز ملی بدون پلاستیک

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 27

  برنامه تلویزیونی طبیعت ۳۶۰ درجه از شبکه دو سیما با حضور جناب مهندس سعید زکایی

  برنامه تلویزیونی طبیعت ۳۶۰ درجه از شبکه دو سیما با حضور جناب مهندس سعید زکایی در تاریخ 22 تیر 1400 بر روی آنتن رفت... گفتگویی چالشی با موضوع پلاستیک را شاهد باشید .https://www.aparat.com/v/vfu0a

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  تقدیر نامه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به جناب آقای مهندس زکایی مدیر عامل شرکت پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  اولین همایش توسعه صنایع پلیمری

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  اولین سمینار ملی پلاستیک و محیط زیست با حضور آقای مهندس سعید زکایی

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  جلسه هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز فن آوری و اطلاعات

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  مسابقات شطرنج درون سازمانی پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  سال نو مبارک

  سفره هفت سین و جشن پایان سال در پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز ملی صنعت و معدن گرامی باد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز ادبیات کودک و نوجوان مبارک آباد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز محیط زیست مبارک

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  سومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلیمر

  به گزارش روابط عمومی پارسا بلیمر شریف ، امروزه با توجه به عواملی از قبیل کاهش منابع طبیعی، رقابت فشرده، تنوع طلبی مصرف کنندگان و کاهش زمان مطلوبیت کالاها و جهانی شدن صنعت اقتصاد، شرایط محیطی کسب و کار به قدری پیچیده، پویا و نامطمئن گردیده است که نیاز به نوآوری، بیش از بیش احساس شده و هر چه بیشتر سازمان ها را به سمت کسب توانمندی های نوآورانه، سوق می دهد. در این راستا کمیسیون فنی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران به دنبال تغییر رویکرد جهانی نسبت به صنعت پلاستیک و سرعت تغییرات مدل های کسب و کار و نیاز جوامع به محصولات این صنعت، در دی ماه سال 97 اولین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک را با محورهای «نقطه شروع نوآوری در شرکت ها، تبدیل تهدیدها به فرصت به کمک نوآوری، چشم انداز صنعت پلاستیک در ایران و جهان، معرفی مدل های کسب وکار نوآورانه و نوآوری در مسیر صادرات» برگزار کرد. حال نیز سومین دوره از همایش نوآوری با محورهای « توسعه کسب وکار از طریق نوآوری، روشهای حفاظت حقوقی از، دستاوردهای نواورانه، ایده ها و دستاوردهای نوآورانه در صنعت پلیمر، چابکی در تصمیم گیری در تلاطم های محیطی، فرصت های توسعه صادرات» در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  پارسا پلیمر شریف در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

  جزئیات بیشتر
 • 1398 بهمن 13

  دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک

  دومین دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک با حضور بزرگان این صنعت ، مدیران پتروشیمی، معاون وزیر صنعت و ... در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.نوآوری ، نه تنها عامل بقا و رشد است بلکه محفلی برای امید به آینده در شرایط فضای کم امیدی فعلی است.انجمن ملی صنایع پلیمر ایران تلاشش رشد این صنعتو ایجاد فرصت های صادراتی است.

  جزئیات بیشتر
 • 1397 اسفند 12

  نمایشگاه ایندیاپلاست 2019، هند

  حضور شرکت پارساپلیمر شریف در  نمایشگاه ایندیاپلاست 2019، هند 

  جزئیات بیشتر
 • 1397 اسفند 07

  بازدید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از کارخانه

  بازدید از کارخانه پارسا پلیمر شریف توسط آقای دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  جزئیات بیشتر
 • 1397 بهمن 27

  بازدید معاون محترم رییس جمهوری از پارسا پلیمر

  بازدید آقای کلانتری معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار قزوین و جمعی از مدیران استانی از شرکت دانش بنیان پارسا پلیمر شریف تولید کننده انواع کامپانت های پلیمر واقع در شهرک صنعتی کاسپین قزوین

  جزئیات بیشتر
 • 1397 دی 11

  شرکت پارساپلیمر شریف با دو ارائه در همایش خروج صنعت پلاستیک از بحران شرکت کرد

  همایش خروج صنعت پلاستیک از بحران دیروز با ارائه سه پنل مختلف برگزار شد. در این سمینار سعید زکایی مدیرعامل پارساپلیمر ارائه ای در مورد بررسی مدل های کسب و کار موفق نوآورانه در صنعت پلاستیک داشت که به بررسی میدانی شرکت های فعال در حوزه پلاستیک از جنبه های مختلف نوآوری پرداخته بود. همچنین آقای دکتر رضا باقری رئیس هیئت مدیره و رئیس مرکز نوآوری شرکت، در مورد تجربیات بین المللی مراکر فناوری و ارتباط آنها با توسعه شرکت ها ارائه ای داشتند. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در پنل های مختلف سمینار، اهمیت نوآوری در صنعت را برای صنعگران حوزه پلاستیک به خوبی نمایان ساخته باشد. تا با استفاده از مدل های موفق دنیا سال بهتری برای صنعت پلاستیک کشور شاهد باشیم.

  جزئیات بیشتر
 • 1397 دی 08

  شرکت پارسا پلیمر شریف تنها برنده جایزه صنعت ساز دکتر شیخ زین الدین

  شرکت پارسا پلیمر شریف تنها برنده جایزه صنعت ساز دکتر شیخ زین الدین و رتبه دوم شرکت های فن آور رشد یافته کشور در جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

  جزئیات بیشتر
 • 1397 آذر 07

  پارساپلیمر شریف برگزیده بخش شرکت های صنعتی در سیزدهمین دوره برترین شرکت های فناوری نانو

  سیزدهمین دوره برترین‌های فناوری نانو از بین ۳۷ شرکت از شرکت‌هایی که توانستند بالاترین امتیاز را در شاخص‌های معین شده کسب کنند تقدیر کرد.  در این رتبه‌بندی از سه شرکت فناور، سه شرکت صنعتی و هفت شرکت صادراتی تقدیر شد. پس از بررسی اسناد و مدارک ارسالی از شرکت‌ها، برترین شرکت‌های صنعتی شرکت پارسا پلیمر شریف، تولیدی گرانیتی بهسرام و شاهین سازه فجر‌ بودند که در ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو تقدیر شدند. از بین ۲۰ شرکت‌کننده در سطح شرکت‌های فناور سیزدهمین دوره، از شرکت‌های آرتاش کامپوزیت، گسترش فناوری خوارزمی و نانوتارپاک به عنوان برترین‌ها تقدیر شد.

  جزئیات بیشتر
 • 1397 آذر 05

  اهدای جایزه کنفرانس ISPST توسط شرکت پارسا پلیمر شریف

  روز پنج شنبه اول آذر 97 و آخرین روز برگزاری کنفرانس پلیمر ISPST جایزه شرکت پارساپلیمر شریف به برگزیده این دوره از کنفرانس اهدا شد.  

  جزئیات بیشتر
 • 1397 آبان 27

  حضور پارساپلیمر شریف در دوازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست

  حضور پارساپلیمر شریف در دوازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست

  جزئیات بیشتر
 • 1397 آبان 27

  جایزه پارسا پلیمر شریف در سیزدهمین سمینار بین­ المللی علوم و تکنولوژی پلیمر (ISPST 2018)، آبان ۹۷

  سیزدهمین سمینار بین المللی علوم و تکنولوژی پلیمر از 29 آبان تا اول آذر در دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد. در این مراسم دستاوردهای دو سال گذشته دانشمندان، استادان و دانشجویان در زمینه‌های مختلف پلیمری معرفی شده و به برگزیده کنفرانس جایزه پارساپلیمر شریف اهدا خواهد شد.

  جزئیات بیشتر
 • 1396 بهمن 16

  حضور شرکت پارسا پلیمر شریف در سومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاند

  سومین کنفرانس بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری 16 و 17 بهمن ماه در تهران برگزار می شود. محورهای این کنفرانس به این شرح می باشند: چشم انداز صنعت مستربچ و کامپاند و چالش های پیش رو روند جهانی و منطقه ای عرضه و تقاضای مستربچ و کامپاندهای پلیمری مواد اولیه و افزودنی های صنعت مستربچ و کامپاندهای پلیمری تازه های مستربچ و کامپاندهای پلیمری – معرفی محصولات جدید تازه های فن آوری، ماشین آلات و سیستم های کنترلی تولید مستربچ و کامپاندهای پلیمری ارائه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در حوزه کامپاندینگ بازیافت و محیط زیست واحد تحقیق و توسعه شرکت پارسا پلیمر شریف نیز سه مقاله با این موضوعات در این کنفرانس ارائه خواهد کرد: فن آوری کند سوز سازی در پلی الفین های مورد مصرف در صنعت ساختمان ارتباط میان پدیده خراش و خواص مکانیکی در آمیزه های پلی الفینی مورد مصرف صنعت خودرو روند جهانی آمیزه های زیست تخریب پذیر و وضعیت آن در ایران

  جزئیات بیشتر
 • 1396 دی 30

  کمپین پاکسازی محوطه درختان کهنسال

  پلاستیک ها در زندگی مدرن و روزمره ما نقش بسزایی دارند. به همین علت از آنها در صنایع مختلف از قبیل خودرو، لوازم خانگی، بسته بندی، برق، لوازم آشپزخانه، اسباب بازی، مصالح ساختمانی و غیره استفاده می شود. این همه گستردگی در صنایع مختلف از ویژگی های منحصر بفرد صنعت پلاستیک است. اما در کنار تمامی این کاربردها، بی توجهی به زباله های پلاستیکی و عدم بازیافت صحیح آنها، مخاطرات جبران ناپذیری برای محیط زیست در پی دارد. روزانه در کوچه و خیابان شاهد زباله های پلاستیکی رها شده در دامان طبیعت هستیم. "روز هوای پاک" بهانه ای شد برای راه اندازی "کمپین پاکسازی محوطه درختان کهنسال" توسط شرکت پارسا پلیمر شریف. تک تک ما نقش بسزایی در حفط محیط زیست داریم و بر همین اصل در روز جمعه 29 دیماه، از ساعت 9:30 صبح، پاکسازی محوطه درختان کهنسال در محدوده یکی از ساختمان های شرکت پارسا پلیمر شریف واقع در قلعه حسنخان انجام شد. در این روز تعدادی از اعضاء خانواده بزرگ پارسا پلیمر شریف گرد هم آمدند تا در پاکسازی طبیعت سهیم باشند. امید است با ترویج فرهنگ "در حفظ محیط زیست کوشا باشیم" محیط زیستی پاک را به آیندگان خود هدیه نماییم.

  جزئیات بیشتر
 • 1396 دی 06

  شرکت پارسا پلیمر شریف به عنوان شرکت برتر در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف معرفی شد

  روز گذشته با حضور معاون پژوهشی و فناوری وزارت نفت مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این مراسم از پژوهشگران، مولفین، دانشمندان، طرح ها و واحدهای پژوهشی برتر دانشگاه صنعتی شریف تقدیر و تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیر و تجلیل از شرکت پارسا پلیمر شریف به عنوان شرکت برگزیده مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه به سعید زکایی، مدیرعامل شرکت اهدا شد.

  جزئیات بیشتر
 • 1396 آبان 18

  ارائه آخرین دستاوردهای پارسا پلیمر شریف در نخستین همایش بین المللی تولیدات یکبار مصرف و فوم

  این همایش برای نخستین بار به همت انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف کشور در تاریخ 9 و 10 آبان ماه امسال برگزار شد. محور اصلی این همایش معرفی محصولات دوستدار محیط زیست، بررسی بازار آن‌ها در صنعت بسته‌بندی، ارائۀ آخرین دستاوردهای شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزۀ بیوپلاستیک‌ها، و شفاف‌سازی مفاهیم زیست تخریب پذیری بود. در بخش دیگری از این همایش مهم‌ترین چالش‌های صنعت بسته‌بندی کشور در حوزۀ بیوپلاستیک‌ها (پلاستیک‌های با منشا زیستی و پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر) و بررسی جایگاه ایران به عنوان قطب صادرات این تولیدات در منطقه به بحث و تبادل نظر متخصصین این حوزه رسید. شرکت پارسا پلیمر شریف نیز به‌عنوان یکی از ارکان اصلی در حوزۀ تولید محصولات دوستدار محیط زیست، آخرین دستاوردهای خود را در این همایش ارئه کرد. مهندس امیر قاسمی، رئیس واحد بیوپلاستیک‌ها، در این همایش ضمن معرفی آمیزه های نشاسته ی ترمو پلاستیک در صنعت بسته بندی، دستاوردهای این شرکت را در حوزۀ تولید آمیزه‌های دوستدار محیط زیست و محصولات نهایی آن‌ها در سه حوزۀ فیلم، تزریق، و ترموفرمینگ ارائه کرد.

  جزئیات بیشتر
 • 1396 مهر 17

  شرکت پارسا پلیمر شریف، شرکت فناور برگزیده در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

  برترین های فناوری نانو با حضور سید محمد نوابی معاون وزیر صنعت, محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در دهمین دوره نمایشگاه و جشنواره نانو معرفی شدند. این جشنواره شرکت‌هایی که فعالیت قابل توجهی در عرصه‌ی تولید، فروش و صادرات محصولات با فناوری نانو را دارند ارزیابی و رتبه بندی می‌کند. با توجه به رصد بازار محصولات نانویی شرکت‌های فعال در این زمینه در سال 95 توانستند بازاری با حجم 7 هزار میلیارد ریال را به خود اختصاص دهند که از این میان شرکت‌های برگزیده در بخش شرکت‌های فناور شامل رتبه اول شرکت پارسا پلیمر شریف و رتبه دوم اکسیر نانو سینا و رتبه سوم آرتاش کامپوزیت بودند.

  جزئیات بیشتر
12