آرشیو اخبار

 • 1400 دی 01

  معاون وزیرنفت در غرفه پارسا پلیمر شریف

  آقای وحیدرضا زیدی‌فرد با حضور در غرفه پارسا پلیمر شریف با دستاوردهای اولین شرکت دانش بنیان ایران آشنا شد. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری در گفتگو با مهندس سعید زکایی در مورد رفع برخی موانع و مشکلات در تامین مواد اولیه از پتروشیمی ها راهکارهایی ارایه داد.این دیدار و گفتگو روز سه شنبه 30آذرماه 1400 در دانشگاه صنعتی شریف صورت گرفت.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 دی 01

  ملاقات رییس سازمان ملی استاندارد ایران با مدیرعامل و رییس هیئت مدیره پارسا پلیمر شریف

  دکتر مهدی اسلام پناه، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدیداز نمایشگاه ناحیه نوآوری دانشگاه شریف ضمن صحبت با مهندس سعید زکایی و دکتر رضا باقری از نزدیک با این شرکت دانش بنیان آشنا شد. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف، مهندس سعید زکایی در این بازدید برای راه اندازی و تجهیز یک آزمایشگاه پیشرفته جهت ممیزی و تایید محصولات با استانداردهای جهانی در حیطه پلیمر و محصولات بسته بندی زیست تخریب پذیر اعلام آمادگی کرد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 دی 01

  بازدید وزیر صمت از غرفه پارسا پلیمر شریف

  سیدرضا فاطمی‌امین روز گذشته با حضور در نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان برخاسته از دانشگاه صنعتی شریف، از غرفه پارسا پلیمر شریف بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف، دکتر رضا باقری رِئیس هیئت مدیره و مهندس سعید زکایی مدیر عامل پارسا پلیمر شریف در این بازدید، ضمن تشریح پتانسیل های موجود علمی و فناوری این شرکت، دغدغه‌ها و مشکلات پیش روی صنعت پلیمر را تشریح کردند. وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز برای حل این موانع قول مساعدت بیشتر داد.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 آذر 10

  سی امین نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا -ترکیه

  سی امین نمایشگاه پلاست اوراسیا ترکیه امروز، چهارشنبه 10 آذر 1400 به طور رسمی و با حضور سرکنسول ایران و چند کشور دیگر در استانبول کار خود را آغاز کرد. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و... ارائه می گردد. این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شناساندن برند  به جهان و جلسات b٢b ،توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است. پارسا پلیمر شریف تا 13 آذرماه در سالن 8 این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان است.    

  جزئیات بیشتر
 • 1400 آبان 12

  بازدید رئیس صندوق نوآوری از کارخانه پارسا پلیمر شریف در کاسپین قزوین

  به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف ، دکتر علی وحدت در جریان سفر یک روزه خود به استان قزوین به منظور شرکت در رویداد «استان‌آپ» قزوین، با حضور در شهرک صنعتی کاسپین از کارخانه پارسا پلیمر شریف بازدید کرد. در این بازدید رئیس پارک علم و فناوری و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان قزوین نیز دکتر وحدت را همراهی کردند. مهندس سعید زکایی در جریان این بازدید ویژگی‌ها و جزئیات فنی محصولات پارسا پلیمر شریف، افق های علمی و اقتصادی این شرکت و برخی مشکلات و چالش ها در مسیر توسعه را بازگو کرد. نایب رئیس انجمن ملی پلیمر ایران همچنین با تاکید بر تولید محصولات این شرکت در راستای توسعه پایدار و همچنین حفظ محیط زیست ، به همراه دکتر وحدت از سالن های تولید، آزمایشگاه مجهز ، واحد بازیافت و سایر بخش های مجموعه پارسا پلیمر شریف، بازدید و توضیحاتی در مورد بازار محصولات در داخل و خارج از کشور، اهداف نوآورانه و راهکارهای بهبود توسعه کسب و کار با کمک این صندوق را ارایه کرد.  

  جزئیات بیشتر
 • 1400 آبان 08

  حضور "پارساپلیمر شریف" در نمایشگاه دستاوردهای حوزه فناوری های محیط زیستی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  دکتر باقری و مهندس زکایی امروز  میزبان دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس جدید سازمان محیط زیست و همچنین دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئيس‌جمهور و رئيس بنياد ملی نخبگان بودند و محصولات دوستدار محیط زیست شرکت زیست پلیمر شریف را معرفی نمودند. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف،دکتر علی سلاجقه امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای حوزه فناوری های محیط زیستی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در سالن ۳۷A نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد، در جمع خبرنگاران گفت: درهمکاری سازمان محیط زیست با شرکت‌های دانش بنیان سرفصل مناسبی در این سازمان تا سال ۱۴۰۱ ایجاد خواهیم کرد. جناب آقای دکتر باقری نیز در این دیدار برنامه ها و پتانسیل موجود در واحد زیست پلیمر شریف در جهت تولید محصولات دوستدار محیط زیست را برشمردند.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 آبان 05

  سخنان مدیر عامل پارسا پلیمر شریف در جلسه مشترک انجمن ملی با تشکل های صنعت پلیمر

  نایب رئیس انجمن ملی پلیمر ایران عدم شفافیت در مالیات را مانع اجرای طرح های جدید وزارت صمت برای مدیریت بازار دانست. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف مهندس سعید زکایی، عضو هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران در جلسه مشترک انجمن ملی با تشکل های صنعت پلیمر گفت:طرح موجود می تواند طرح خوبی باشد، اما از آنجایی که سیستم های مالیات از شفافیت چندانی برخوردار نیستند، ممکن است که اجرای آن با موانعی مواجه شود. مدیرعامل پارساپلیمرشریف افزود:چالش هایی که پیش از این نیز وجود داشت این بود که هنوز شیوه قیمت گذاری برای صنایع تکمیلی شفاف نشده است.در خصوص این طرح نیز ابهاماتی وجود دارد که موجب نگرانی هایی در صنعت پلیمر شده است. مهندس سعید زکایی افزود:در بازارهای آزاد مکانیزم های پلاس و ماینس وجود دارد با این وجود در بورس کالا تنها برای رقابت و افزایش قیمت بستر وجود دارد.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مهر 25

  سفر مهندس سعید زکایی به بوسنی و هرزگوین

  جناب اقای مهندس سعید زکایی به همراه یک هیات تجاری و فناوری از کشورمان به سرپرستی دکتر سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، به کشور بوسنی و هرزگوین، سفر و با مقامات این کشور دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه گفتگو کردند.. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف در اولین روز از این سفر، اعضای هیات تجاری و فناوری کشورمان با رئیس اتاق بازرگانی بوسنی و هرزگوین، رئیس اتاق بازرگانی فدراسیون بوسنی و رئیس اتاق بازرگانی سارایوو دیدار و گفتگو کردند. در این سفر که مهندس  افشین کلاهی؛ رئیس مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان و رئیس کمیسیون کسب‌و‌کار دانش‌بنیانِ اتاق بازرگانی ایران نیز حضور داشت در مورد مشکل صادرات شرکت‌های دانش بنیان ایرانی به اروپا بحث ‌و تبادل نظر  و مقرر شد حل مشکلات مالی با کمک اتاق بازرگانی و  صندوق نوآوری و شکوفایی ایران صورت گیرد. در ادامه این سفر نشستی میان شرکت‌های دانش بنیان ایرانی حاضر در هیات و شرکت‌های بوسنیایی به میزبانی شهرداری و شورای شهر سارایوو برگزار شد که در این بین مدیرعامل پارسا پلیمر شریف به عنوان اولین شرکت دانش بنیان ایران جلسات متعددی با طرفین بوسنیایی و سارایوویی برگزار کرد. سخنرانی در دانشگاه زنیکا نیز از دیگر برنامه های مهندس زکایی در این سفر بود.  

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مهر 13

  آلبوم تصویری از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته

  شرکت پارسا پلیمر شریف در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی که از 9 تا 12 مهرماه سال 1400 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، با غرفه "زیست پلیمر شریف" در سالن میلاد حضور داشت. به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف در این نمایشگاه محصولات دوستدار محیط زیست این شرکت که تنها دارنده تاییدیه OK-Biobased و همچنین OK-Compost از موسسه TÜV در اتریش که معتبرترین مرجع جهانی در حوزه محصولات پلاستیکی دوستدار محیط زیست است، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. 

  جزئیات بیشتر
 • 1400 شهریور 25

  دعوت به همکاری

    پارسا پلیمر شریف جهت تکمیل کادر اداری خود  "کارشناس روابط عمومی" با شرایط فوق جذب می نمایید. در صورت تمایل رزومه خود را به آدرس pr@parsapolymer.com ارسال فرمایید. 

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مرداد 26

  تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مرداد 24

  چهاردهمین سالگرد تاسیس پارسا پلیمر شریف

  به گزارش روابط عمومی پارسا پلیمر شریف، بیست و سوم مرداد ماه مصادف با چهاردهمین سال تاسیس اولین شرکت دانش بنیان کشور یعنی پارسا پلیمر شریف است. امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین تقارن با ایام سوگواری ماه محرم مراسمی به صورت گردهمایی برگزار نخواد شد. گرچه از سوی روابط عمومی برنامه هایی بصورت آفلاین تهیه و در روزهای پبیش رو در بستر وب به اشتراک مخاطبین و کارکنان عزیز قرار خواد گرفت. مهندس سعید زکایی در پیامی این روز را به کارکنان مجموعه تبریک گفت. مدیر عامل پارسا پلیمر شریف در پیام خود که در گروه واتساپی کارکنان این شرکت به اشتراک گذاشت، تندرسیتی و موفقیت روز افزون  برای پرسنل و مجموعه آرزو کرده است.  

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مرداد 20

  فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری امام الحسین(ع) تسلیت باد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 مرداد 05

  ششمین شماره نشریه پارسا پلیمر شریف منتشر شد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 27

  برگزاری لایو زنده اینستاگرام مهندس علیزاده به مناسبت روز ملی بدون پلاستیک

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 27

  برنامه تلویزیونی طبیعت ۳۶۰ درجه از شبکه دو سیما با حضور جناب مهندس سعید زکایی

  برنامه تلویزیونی طبیعت ۳۶۰ درجه از شبکه دو سیما با حضور جناب مهندس سعید زکایی در تاریخ 22 تیر 1400 بر روی آنتن رفت... گفتگویی چالشی با موضوع پلاستیک را شاهد باشید .https://www.aparat.com/v/vfu0a

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  تقدیر نامه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به جناب آقای مهندس زکایی مدیر عامل شرکت پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  اولین همایش توسعه صنایع پلیمری

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  اولین سمینار ملی پلاستیک و محیط زیست با حضور آقای مهندس سعید زکایی

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  جلسه هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز فن آوری و اطلاعات

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  مسابقات شطرنج درون سازمانی پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  سال نو مبارک

  سفره هفت سین و جشن پایان سال در پارسا پلیمر شریف

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز ملی صنعت و معدن گرامی باد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز ادبیات کودک و نوجوان مبارک آباد

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  روز محیط زیست مبارک

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  سومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلیمر

  به گزارش روابط عمومی پارسا بلیمر شریف ، امروزه با توجه به عواملی از قبیل کاهش منابع طبیعی، رقابت فشرده، تنوع طلبی مصرف کنندگان و کاهش زمان مطلوبیت کالاها و جهانی شدن صنعت اقتصاد، شرایط محیطی کسب و کار به قدری پیچیده، پویا و نامطمئن گردیده است که نیاز به نوآوری، بیش از بیش احساس شده و هر چه بیشتر سازمان ها را به سمت کسب توانمندی های نوآورانه، سوق می دهد. در این راستا کمیسیون فنی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران به دنبال تغییر رویکرد جهانی نسبت به صنعت پلاستیک و سرعت تغییرات مدل های کسب و کار و نیاز جوامع به محصولات این صنعت، در دی ماه سال 97 اولین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک را با محورهای «نقطه شروع نوآوری در شرکت ها، تبدیل تهدیدها به فرصت به کمک نوآوری، چشم انداز صنعت پلاستیک در ایران و جهان، معرفی مدل های کسب وکار نوآورانه و نوآوری در مسیر صادرات» برگزار کرد. حال نیز سومین دوره از همایش نوآوری با محورهای « توسعه کسب وکار از طریق نوآوری، روشهای حفاظت حقوقی از، دستاوردهای نواورانه، ایده ها و دستاوردهای نوآورانه در صنعت پلیمر، چابکی در تصمیم گیری در تلاطم های محیطی، فرصت های توسعه صادرات» در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

  جزئیات بیشتر
 • 1400 تیر 26

  پارسا پلیمر شریف در چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست

  جزئیات بیشتر
 • 1398 بهمن 13

  دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک

  دومین دومین همایش ملی نوآوری در صنعت پلاستیک با حضور بزرگان این صنعت ، مدیران پتروشیمی، معاون وزیر صنعت و ... در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.نوآوری ، نه تنها عامل بقا و رشد است بلکه محفلی برای امید به آینده در شرایط فضای کم امیدی فعلی است.انجمن ملی صنایع پلیمر ایران تلاشش رشد این صنعتو ایجاد فرصت های صادراتی است.

  جزئیات بیشتر
 • 1397 اسفند 12

  نمایشگاه ایندیاپلاست 2019، هند

  حضور شرکت پارساپلیمر شریف در  نمایشگاه ایندیاپلاست 2019، هند 

  جزئیات بیشتر
12